Charakterystyka feliksa polona

Pobierz

prof. Stefana Kuszmińskiego; szczupły, trzynastoletni chłopiec o blond włosach i piwnych oczach; zaczyna naukę w gimnazjum.. Wyjaśnij, czym lub kim są: trend, AI, Manfred i test Turinga.Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Jego wynalazki wiele razy pomogły przyjaciołom wyjść z różnych opresji.. Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika" .. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do.Kategoria:Wynalazki Piotra Polona.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. 51 osób lubi to.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w .Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.Opis domu Felixa.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika"..

Felix Polon - charakterystyka.

Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Charakteryzują go szeroka wiedza ogólna i pomysłowość.Felix Polon Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Miał włosy ciemnoblond.. W dwunastej części wuefista, po zabiciu kaczki wkłada.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. W tej kategorii znajdują się wynalazki stworzone przez Piotra Polona.Charakterystyka światła nawigacyjnego Charakterystyka światła nawigacyjnego - zespół łatwych do zaobserwowania cech pozwalający na odróżnienie jednego światła nawigacyjnego od innych.. Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Mówią na niego "chudzielec"..

Chilling Adventures of Sabrina.Charakterystyka felixa polona z gangu niewidzialnych ludzi.

Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. W jego plecaku można znaleźć mnóstwo mniej lub bardziej potrzebnych przedmiotów: od liny z automatyczną wyciągarką przez lampkę nocną .Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Gdy, wraz z przyjaciółmi, odnajduje skarb, pamięta, by zabrać pierścionek, który niegdyś należał do jego babci.. Ojciec Neta jest informatykiem.Charakterystyka bohaterów.. Treść.. Spotkała się tam razem z Felixem, Netem i Niką, których wcześniej nie znała.. Opis sytuacji.. 18 stycznia 2021 03:22 Teksty.. Podstawowe informacje o bohaterze.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający, odważny (na pewno odważniejszy od Neta xD) mądry, w porównaniu do Neta mniej gadatliwy, wrażliwy (czasami) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający.. Z czasem, po wielu niezbyt przyjemnych przygodach zaprzyjaźniła się ze członkami Superpaczki i odtąd pojawia się w wielu kolejnych .Felix Polon.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie..

prof. Stefana Kuszmińskiego.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci ...Jak tłumaczyć «charakterystyka felixa polona - characteristics of Felix polona» Add an external link to your content for free.

Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Filmy.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Sam także konstruuje wynalazki.Felix Polon.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Charakterystyka postaci felix polon Kosika.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci,.. Felix Polon - poważny blondyn, ma talent do konstruowania robotów odziedzieczony po ojcu.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. Raz próbuje przekonać go, aby podpowiadał jemu i Felixowi na klasówce z geografii, .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie..

A teraz krótka charakterystyka bohaterów: Felix Polon-poważny trzynastolatek.Kocha robotykę.Inteligentny wynalazca (po ojcu ; ) ).Konstruuje różne roboty.Zakochany z wzajemnością w Laurze,poznanej w pensjonacie Trzy Kuzynki (F,NiN oraz Trzy Kuzynki).Doskonały w fizyce i przedmiotach ścisłych.Ma małe poczucie humoru.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.

TłumaczLaura Poniatowska to sprytna i inteligentna nastolatka, która po raz pierwszy pojawia się na kartach "Trzech Kuzynek" - siódmej części przygód Felixa, Neta i Niki.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.PolonaMore Felix,Net i Nika Wiki.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Felix Polon — uczeń klasy pierwszej "a", Gimnazjum im.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Najważniejszymi cechami światła są: Rodzaj - sposób, w jaki ono świeci, Barwa - kolor, jaki światło .Rodzina Felixa Polona.. 9182 osoby lubią to · 31 osób mówi o tym.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt