Do jakiej postaci z harrego pottera pasujesz

Pobierz

Ron Wesley Linkowe Pokoje!W jakiek postaci z Harrego Pottera się zakochałeś/łaś?. Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Każda poprawna odpowiedź będzie miała +5.. Fotografka zrobiła zdjęcia opuszczonej rezydencji w Norwegii ukazując jej wdzięk!. .Jakim czarodziejem z Harrego Pottera jesteś?. 2013-02-07 20:51:15; Lubisz "Harrego Pottera" ?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Po co się uczyc-wazna jest potęga i moc!. 2013-06-29 21:55:12,,Komnata tajemnic" to która cześć Harrego Pottera?. Która cecha najlepiej Cię opisuje?. ).Cześć,Przedstawiam film na temat moich ulubionych postaci z Harrego Pottera.#HarryPotter #Hogwart #LordVoldemortDo jakiej postaci z Harrego Pottera jestem podobna?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jesteś osobą, która jest mieszanką wszystkiego.. Aktorzy Filmy Testy Domy Bijemy Rekordy!. Z góry przepraszam, że nikogo z Hufflepuffu nie ma, ale mało o nich wiem.. Hejka, to mój pierwszy quiz więc proszę o wyrozumiałość.Pegaz, Feniks czy Jednorożec - Które z tych magicznych stworzeń jest Twoim opiekunem?W przypadku niniejszego testu - wynik umożliwi Ci określenie dopasowania Twojej osobowości do siedmiu postaci (Harrego Pottera, Rona Weasleya, Hermiony Granger, Draco Malfoya, Ginny Weasley, Neville'a Longbottoma i Luny Lovegood).Czy rozpoznasz postacie z horrorów, które wtargnęły do świata "Scooby-Doo"?Era Golden Trio..

Którą postacią z Harrego Pottera jesteś?

Jaki jest twój ulubiony kolor?. 8.Która postać z Harry'ego Pottera odpowiada Twojemu znakowi zodiaku?. (I odkryj także swój magiczny talent i różdżkę!). Słuchasz swojego serca, ale podążasz za umysłem i znasz różnicę tego, co jest złe, a co słuszne.Sprawdź, do jakiej postaci z ''Harrego Pottera'' pasujesz.. 2011-07-23 23:17:13 Konkurs na najlepsze zdjęcie postaci z Harrego Pottera ?. Metodologia testu na patologie z Harrego Pottera opiera się na oryginalnym badaniu przeprowadzonym .Na skróty: Regulamin POMOC Postacie!. Wędrujesz po lesie, gdy nagle niedźwiedź Cię atakuje.Harry potter.Imagine Dragons.. Brakuje odpowiedzi.Jaką miałbyś różdżkę w świecie Harrego Pottera?. Kim jesteś z Harrego Pottera?. zielone oczy czsami przy inntym świetle brązowe jestem najlepsz w klasie lubie czytac moim ulubionym przedmniotem szkolnym jest matma.. Najbardziej pasuje do Ciebie era Golden Trio.. Niebieski.. Za najlepszą i najbardziej wyjaśniającą odpowiedź dam wiadomo co.. Jakiej jesteś krwi?Jakim połączeniem postaci z Harrego Pottera i Stranger Things jesteś?. Najważniejsze dla ciebie jest.. Siła i władza!. 2017-01-26 15:03:07 Do jakiej postaci z Harrego Pottera jestem podobna?. Skomentuj.. Chodzi o to,abyście napisali ,że lubicie np. Hermionę i dlaczego.. Nauczyciel zadaje trudne pytanie, co robisz?Jaka postać z Harry'ego Pottera do ciebie pasuje?.

Ten test sprawdzi do jakiej postaci z Harrego Pottera pasujesz!

Kim byłbyś w magicznym świecie Harry'ego Pottera?. 2012-04-08 23:57:09; Która część ,, Harrego Pottera" jest najlepsza?. Uważasz że jestes.. Udostępnij.. da.dada.da.da.dada.zastanawiam sie czy harremu jest lepiej w okularach czy też nie ale nie chodzi czy dają mu powagi czy coś takiego poprostu jaki jest bardziej jeśli tak określę przystojniejszy (ja osobiście nie noszę okularów.ciekawe jak bym wyglądała z nimi.mhhm.. Troche się jednak pouczę.. Na następnych stronach naszego możesz odnaleźć postać z sagi "Harry Potter", która odpowiada Twojemu znakowi Zodiaku.Między innymi J.K. Rowling zaplanowała imiona postaci Harrego Pottera, tak aby wyrażały ich charaktery oraz pasowały do ich osobowości.. mam długie dośc grube i gęste włosy kture są delikatnie pofalowane mam prostą grzywkę.. Rozwiąż ten zabawny i łatwy quiz!. 5 godzin temu.. Nie tylko o Potterze Linki Wejdz!. Odpowiedzi nie na temat zgłaszam.oto zmiana postaci z Harrego Pottera niestety dużo osób nie żyje Nie tylko o Potterze Harry Potter Pomoc Do jakiego domu pasujesz?. Jeśli jesteś osobą, która czyta horoskopy i dodatkowo jesteś fanem Harry'ego Pottera to dobrze trafiłeś.. więc mam wzrost 153 cm mam 12 lat.. Fig.Włosy której z tych postaci z "Harrego Pottera" podobają Ci się najbardziej?.

Oto wyjaśnienia imion postaci z Harrego Pottera: 1.

Quiz musi zawierać przynajmniej.. 11 - 20Do jakiego domu z harrego Pottera pasujesz.. Kim jesteś z Harrego Pottera?. 2010-11 .Mimo że sama koncepcja postaci z Harrego Pottera jest całkowicie nienaukowa, to niniejszy test mierzy powiązanie respondenta z siedmioma z tych postaci, jak również z czterema Domami Hogwartu: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff i Slytherin.. 149 Obserwuj autora.. Do jakiego domu należysz?. Nie tylko o Potterze Harry Potter Pomoc Do jakiego domu pasujesz?. Artysta tworzy szczegółowe obrazy, a im dłużej na nie patrzysz, tym bardziej stają się przerażające!. Zielony.. Jutro ważny egzamin a ty.. Uczę się całą noc.. Albus - z łac. "biały"Stwórz wpis w którym użytkownicy DDOB będą mogli sprawdzić do jakiego bohatera serialu Dom z Papieru jest im najbliżej.. Dodaj do ulubionych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt