4story postacie

Pobierz

Pomoc i Pytania.. Item Shop, brak wsparcia, znikoma ilość graczy.. Warto w ogóle zainteresować się tym gatunkiem gier, bowiem jego plusy nie jednego wprowadziły do fantastycznej krainy, w której można zapomnieć o problemach.Link do wiki: link Powód: Chciałabym poprosić o uprawnienia biurokraty.. Nie wymagają żadnych skomplikowanych kombinacji klawiszy - większość to wciśnięcie tylko jednego.. Stosując doskonałą technikę uników omijają ataki swoich wrogów.. Opis: Wiktoriańska Anglia.. Na chwilę obecną niewiele mogę powiedzieć na temat tej produkcji bo spędziłem w grze raptem 8 godzin, ale zaczyna się wybornie.Gry cRPG (computer role playing game), wywodzą się od swoich klasycznych odpowiedników tzw. RPGów papierowych (w śród nich Dungeons&Dragons, Warhammer itd).. Okres osobliwych wynalazków, utalentowanych i popularnych po dziś dzień pisarzy, niezwykłych morderstw i olśniewających bali.. Są niedoścignieni w walce dystansowej.. może ktoś z was chciał by z was z mua pograć :3 grafika mniej , więcej tak wygląda :D .. Mamy kilka postaci do wybrania ee : Wojownik , Rycerz Cienia , Zaklinacz , Mag , Kapłan , Łucznik .. Tłumaczenia.. Zarówno lekkie jak i ciężkie skórzane zbroje pozwalają im poruszać się bez najmniejszych oporów.Categories: Polecane Artykuły, Poradniki, Postacie | 14 comments Wybór postaci oraz jej klasy jest w 4Story bardzo ważny..

A są postacie postaci o.O xDD Człowiek - Wiadomo =.= Feline - Takie coś podobne do wilkołakaTHE ANNIVERSARY EVENT.

Fanfictions & Stories.4Story to gra MMORPG stworzona przez firmę Zemi Interactive, zaś wydana w pierwszej połowie marca 2009 roku w Polsce przez firmę GameForge4D, znaną głównie z wydawania gier tekstowych, takich jak Ogame czy Ikariam.. Pod wieloma względami przypomina ona World of Warcraft, zaś niektórzy nawet nazywają 4Story klonem World of WarCraft ze względu na bardzo dużą ilość podobnych .Ja osobiście używam tylko linków tekstowych i jako, że znam się na grach komputerowych oraz sprzęcie to staram się używać tego jako mój 'target'.Niestety na jedno konto można mieć 2 postacie, i ma wiele ograniczeń jak np. prywatny sklep, handel, czat.. Do wyboru są 6 głównych klas, z czego 5 ma po 2 do wyboru(gdy zdobędziemy 10 poziom).Świat jest tu za to ogromny, ataki świetnie wyglądają, a do tego nasze postacie dostają możliwość latania, gdy osiągną 10 poziom.Cena: 22,90 zł.. Stwórzmy razem poradnik dropu!. Ma być grywalna i jak na razie taka właśnie jest.. Wikia ma ponad 60 dni.. Valorianie to potężna siła militarna.. Zobaczymy, co dalej.. lub kliknięciu na opcję "Skróty" w pasku narzędzi pojawi się okno z różnymi dostępnymi skrótami.. Na Wiki założyciel (Ostatnie logowanie 31 lipca, a ostatnia edycja w marcu), ani biurokrata (Ostatnie logowanie 14 lipca, natomiast edycja we wrześniu, tamtego roku) nie są aktywni..

Rasy to:człowiek,felin i wróżka.Natomiast postacie to: łucznik,rycerz cienia,kapłan,zaklinacz,wojownik i czarodziej.Ja jestem w Valorianie.

#1" --~-- wspomnienia były inne.. Piękna, zaradna i dobrze wychowana.Postacie: Piromanta : Jego głównymi atrybutami jest ogień, jest klasą mająca za zadanie zabicie wroga z dystansu.Piromanta włada silnymi atakami magicznymi, ale jego dużym minusem jest małe hp którego nie da się ukryć podczas gdy będziemy atakowani przez 2-3 wrogów z podobnym poziomem.Postać polecam dla wszystkich tych, którzy .Tylko ja edytuje.. Derion Kraj magów i naukowców rządzony przez byłego .kurde wbijamy 7 lvl i gadamy o tym jak zepsuty jest gameforge️ 4Ancient: Za wbicie 80lvla dostajecie różne.ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓWINTERESUJE CIĘ E-SPORT?. Po wciśnięciu "?". Data premiery: kwiecień 2016.. Zgłoszenia Błędów.. Valorian Kraj najemników rządzony przez byłego żołnierza i historyka.. Grafika na szczęście nie kuleje.. Najbardziej znanymi grami MMORPG są gry: 4Story, Lineage II, Fly For Fun czy Second Life.. Jest ładna, ale w tego typu grach nie o to chodzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt