Posłuchaj nagrania śledząc tekst powiedz jaki jest jego temat

Pobierz

Reguły w sporcie.. Znajdź w internecie i posłuchaj nagrania bijącego dzwonu Zygmunt.. 2 (tekst piosenki powyżej) W zeszycie ćwiczeń: uzupełnij ćw.. Zeszyt ćwiczeń p. Przetłumacz je i przepisz do zeszytu.. 5.Jakie jest twoje ulubione zwierzę?zdjęcia i odpowiedz ustnie na pytania.. Zapisz to w zeszycie.. Otwórz książkę na stronie 88, posłuchaj nagrania i podążaj za tekstem.. • Powiedz, że chętnie grasz w szachy.. 1 i 2 str. 61.Dzisiejszy temat dotyczy zasad sportowych.. Czy tygrys ma ostre zęby?. Kto wymyśli najwięcej pasujących przymiotników, wygrywa.. Zastanów się, co Bilbo zyskał dzięki wyprawie, a co stracił i na tej podstawie uzupełnij podaną na grupie .Śledząc tekst, posłuchaj nagrania nr 33 z CD2.. Odpowiedz na pytania, weź również pod uwagę podtytuł utworu:KlASA II /ED.. Odpowiedz na pytanie dotyczące lekcji: - Wyjaśnij pochodzenie powiedzeń: ,, Od Sasa do Lasa", ,, Za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa".. Ex 7 - Popatrz na obrazek.. Następnie przeczytaj tekst samodzielnie i opowiedz, dlaczego ulubioną porą roku tej rodziny jest jesień.. Odpowiedz.. Następnie pod spodem zamień kropki na liczby.. Plik dźwiękowy otrzymasz whatsappem.. • Powiedz, że nie uczysz się niemieckiego.. Ćwiczenie 3.. Zad.6/75.10.06 - 25.06 Poniższe zadania z dziś 10.06.2020 r .. Proszę ćwiczyć głośne czytanie tekstu.. • Zapytaj koleżankę, ile lat ma Maciej..

Posłuchaj nagrania i przeczytaj poniższy tekst.

Powiedz z czego one są wykonane- materiały znajdziesz w słowniczku oraz w zielonej ramce powyżej.. Następnie powiedz, która wypowiedź nie jest zgodna z jego treścią.. Dziś powtórzymy piosenkę Red and yellow, orange and green i nazwy kolorów.Popracujemy z zeszytem ćwiczeń.. Ex 8 - Policz kropki na kostkach i 'narysuj' ile jest ich razem.. Zadanie 6 str. 93- znajdź przeciwieństwa do podanych wyrazów np. ciężki- lekki itd.. slope- stokZapisz w zeszycie temat lekcji.. Zapiszę Ci pod spodem temat wraz z wyrażeniami, których możesz nie znać.. ( nagranie 3.19) Uczniowie słuchają nagrania śledząc tekst w podręczniku.. Wtorek 05.05.202 1.. Wyjaśnij przenośnię - napis umieszczany niegdyś na miejskich dzwonach: Żywych zwołuję, martwych opłakuję, gromy kruszę.Posłuchaj nagrania utworu instrumentalnego korzystając z podanego linku https: .. śledząc tekst w podręczniku str. 201; .. a następnie zamieszczone w tabeli informacje na temat jego myśli , uczuć i czynów podczas wyprawy.. Czy pokolec turkusowy umie pływać?. Określ przymiotnikami jego ton.. Wypisz z tekstu nazwy pięciu oceanów (pamiętaj, że piszemy je wielką literą).. Zapisz temat w zeszycie do języka polskiego notatkę: Transport wodny: - morski (odbywa się po morzach i oceanach) - śródlądowy (odbywa się po rzekach, jeziorach i łączących je kanałach)..

Posłuchaj nagrania i uzupełnij tekst... - Zadanie 1: #trends 2.

Posłuchaj utworu "Reduta Ordona" recytowanego przez ucznia na lekcji języka polskiego (śledź tekst wzrokiem, podręcznik, s. 157-161).. Reforma 2019 - strona 72.. Uporządkuj obrazki a-d w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście odpowiadające im informacje.. Przeczytajcie tekst i posłuchajcie nagrania - możecie wysłuchać go więcej niż jeden raz.. • Powiedz, że nie chodzisz na koncerty.. 3 na str. 63 posłuchaj nagrania i wskaż, które dziecko chce iść do kina, wesołego miasteczka, a kto nie chce iść do parku.. Wpisz do zeszytu.. January-styczeń Ferbruary-luty March-marzec1.Posłuchaj nagrania .. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Dyrektor Radia Chopin przyznaje, że podczas przesłuchań pojawiły się też elementy dramatyczne.Ex 7 - Posłuchaj nagrania CD 1.58 58_NEA_Pol_L1_Tk1.58.mp3, następnie w zeszycie ćwiczeń napisz po śladzie odpowiednią ilość wskazanych zabawek.. • Powiedz, że Martin i Max nieJego etiudy były grane w tempach zupełnie obłędnych, absolutnie perfekcyjnie - dodaje.. 3 Kliknijcie w zakładkę Task 1.. • Powiedz, że twój kolega (użyj imienia) lubi fotografować.. Zgodnie z planem lekcji 23.04.2020 r. Temat: Ostatnia wolna elekcja - Stanisław August Poniatowski.. Szybkooooo!. Przeczytaj/posłuchaj:Posłuchaj nagrania z zadania 5 str 93 i nazwij przedmioty na obrazkach..

2. i powiedz, kto na nim jest.

Skąd jest wielka panda?. Przeczytaj też informacje znajdujące się pod zdjęciem oraz w Ciekawostce, podręcznik, s. 161. nr 1) wydrukuj serce, z bibuły czerwonej zrób kuleczki i naklej na wcześniej wycięte serce z papieru, jeśli nie masz bibuły, mogą być kredki, farby.. Szybkooooo!. Odczytaj je w całości i powiedz, co znaczą.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Ćwiczenie 2.. 2.Wykonaj pracę plastyczną (zał.. 07 NEA_Pol_L1_Tk3.7.mp308 NEA_Pol_L1_Tk3.8.mp3Przeczytaj tekst źródłowy ze str. 172 ; na pytania odpowiedz w zeszycie.. Reforma 2019.1 TESTE DICH SELBST 1 Kapitel 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny Rozumienie ze słuchu Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz informacje zgodne z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst i wysłuchaj nagrania.. Policz kolejne zabawki na głos po angielsku, następnie napisz po śladzie odpowiednią liczbę pod każdą z zabawekW ćw.. Zadanie 9 str 93.imienia) jest blondynką.. Question from @Kacper267 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Temat: Czytanie fragmentu .1.Posłuchaj I przeczytaj.. Odtwórz nagranie 2.29 i powtórz głośno nazwy miesięcy..

Po wysłuchaniu przeczytaj tekst na głos.

Przeczytaj zdania 1-6 i dopasuj do nich prawidłowe zakończenie.. Zapisz temat w zeszycie: Topic: They visited 47 countrie s. (podręcznik s.86) 2.. • Zapytaj nauczyciela, gdzie mieszka.. Tak przygotowaną walentynkę podaruj osobie, którą cenisz, kochasz, która sprawia, że się uśmiechasz30.. INFOR.KL.I / PLASTYKA / MUZYKA IV - VII / 27.04.2020 - 30.04.2020 DATA/ EDUKACJA/ TEMAT DNIA KLASA II 27.04.2020 poniedziałek wczesnoszkolna Opowiedz przygodę Helenki, korzystając z zapisanychMożecie odsłuchiwać nagrania śledząc tekst w podręczniku.. 2 Kliknijcie w zakładkę Transcript, otworzy się tekst do nagrania.. Przeczytajcie zdania i oznaczcie je jako True lub False.. a) Ihrer Schwester.Posłuchaj nagrania i przeczytaj poniższy tekst.. obejmują 3 jednostki lekcyjne.. Chętne osoby zachęcam, aby nagrały się np na dyktafon w telefonie i później się odsłuchały :) - będzie to dla Was fajne doświadczenie.Zad.. W zeszycie przedmiotowym: O ile tylko starczy Ci chęci, przepisz tekst piosenki pt.: "Do you want to go to the funfair?". Możesz skorzystać z notatki.2.. Zwróć uwagę na nowe słówka.. Odpowiedz na pytania do czytanki.. Czy zebra jest z Afryki?. Zapisz je.. Odpowiedz ustnie na następujące pytania: Która dyscyplina jest według ciebie najciekawsza?Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.Mit links!. Zwróć uwagę na nowe słówka.. Ostateczny termin wykonania.Posłuchaj nagrania i czytaj tekst razem z nagraniem.. c) Es schneit.Słuchając nagrania śledź równocześnie tekst w podręczniku.. ( Nowe słownictwo jest w słowniczku na str. 81).. 14 - posłuchaj nagrania eDesk (3.29) z linku poniżej o sportach ekstremalnych śledząc tekst na s. 66 w podręczniku.. Spójrz powyżej na zdjęcie w zad.. uzupełnij treść.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: tym razem zatrzymuj po kolejnych zdaniach i powiedz, czy podobnie jest w Polsce: In Poland, too, czy nie: Not in Poland.. Pamiętaj, że w języku angielskim zapisujemy je z wielkiej litery!. DAM NAJ:-)Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz informacje zgodne z treścią tekstu.. Der Kunde Odpowiedź na zadanie z #trends 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt