Karolcia karty pracy do lektury

Pobierz

Klasa 2 Polski "Karolcia" cz. 1 Test.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Rozwiąż test!Karolcia.. Poniżej znajdziesz fragmenty jej opisu.. Wyjaśnienie pojęć: fantastyczny, realistyczny; 3.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do lekcji, rozwiąż test zbudowany z 16 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.Zachęcam Rodziców do aktywnego komentowania postów, a w późniejszym okresie do zachęcenia dzieci, aby samodzielnie zamieściły komentarz pod określonym postem.. Mam nadzieję,że wspólne blogowanie sprawi nam ogromną przyjemność, a jednocześnie ukaże, jaki ogrom pracy został włożony w edukację szkolną.Karolcia - Plan wydarzeń.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Pobierz plik: om.gy/1jE3C / 6 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-5 z 5 .. Karolcia streszczenie i opracowanie.. Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #karolcia i niebieski koralik 4908 x, 2016-01-11 22:11:41File : Lektura Karolcia Tekst Do Druku Za Darmo.zip.. 4.Wizyta w domu handlowym i spotkanie Filomeny.. Labirynt wiedzy o lekturze Karolcia Labirynt.. Złóż je w sensowną całość i zapisz w odpowiedniej kolejności w zeszycie.Ćwiczenia: KAROLCIA.. Karty pracy nr 12, Drzewo do samego nieba, Maria Terlikowska (Lektury - scenariusze zajęć, s. 51) 14..

1.sadasdwqer4: Karty pracy karolcia.

Kto jest.. Dziewczynka ma prawie dziewięć lat, jest raczej niska i drobna, ma równiutko przyciętą grzywkę, a resztę jasnych włosów związuje w kitkę ładną wstążką.. Analiza zachowania bohaterów.. Złóż je w sensowną całość i zapisz w odpowiedniej kolejności w zeszycie.Temat: Dłuższe wypowiedzi dzieci i redagowanie zdań na temat wrażeń z lektury " Karolcia" M. Krűger.. Karolcia to grzeczna, dziewięcioletnia dziewczynka o jasnych włosach, zielonych oczach i okrągłej buzi.. Wypowiedzi uczniów na zadane pytania.. W momencie rozpoczęcia akcji utworu Karolcia ma: 8 lat i 8 miesięcy.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Test o Karolci.. Poznawczy- bogacenie czynnego słownika uczniów o wyrazy: humor, fantazja, komizm, magia; zapoznanie z sylwetką pisarki; Kształcący- wdrażanie do wypowiadania się w formie kilku logicznych powiązanych zdań, rozwijanie .egzemplarze lektury M. Kruger "Karolcia, małe piłeczki, Słownik języka polskiego.. 7.Odzyskanie koralika przez Karolcię.. wg Beatadunowska68.. Litery - plik zip Sylaby - plik zip Teksty do czytania - plik zip Plakaty - plik zip Inne materiały - plik zip Lektury W klasie 1 lekturami są krótkie teksty poetyckie i prozatorskie, zarówno z klasycznej, jak i współczesnej literatury dla dzieci, zamieszczone przede wszystkim w Elementarzu.Ich omówienia znajdują się w przewodnikach dla nauczyciela.Aug 29, 2017 - Czy pamiętasz, jak wyglądała Karolcia?.

Test z lektury "Karolcia" Test.

Wyodrębnianie postaci fantastycznych i realistycznych z lektury; 4. wg Makskokoszka.. 6.Koralik w rękach cioci.. Klasa 2.Scenariusz zajęć - Karolcia - zdarzenia.. wg Mlodozeniec.. Wiele jest sposobów na omawianie z uczniami lektury.. Nowe mieszkanie Karolci mieściło się przy ulicy: Kwiatowej.. Powitanie uczniów.. 1.Decyzja ojca o przeprowadzce.. Klasa 2 Polski.. Przykładowe pytania, jakie nauczyciel może zadać uczniom: czy podobała Wam się .Pytania do lektury Karolcia Odkryj karty.. 2.Znalezienie koralika.. Karta pracy nr 13, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek, Justyna Bednarek (Lektury - scenariusze zajęć, s. 55) 15.. O ciociu Agato!Karolcia - karty pracy • lektury • pliki użytkownika gosiaj64 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w klasie II nauczania zintegrowanego karolcia.doc, Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia[1].docPlatforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Wyodrębnianie ważniejszych wydarzeń, porządkowanie ich;Odgadnij bohaterów powieści M. Kruger2.. przygodach 3-letniej Karolci i o rok młodszego Piotra.. Wyszukiwanie w tekście odpowiednich fragmentów.. Znalazła koralik i znowu stała się małą dziewczynką.. Krótka pogadanka - rozmowa wprowadzająca w temat zajęć.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 512 wpisów 16 960 .Karty demonstracyjne..

Lista pytań z lektury Karolcia.

Z dnia 03 grudnia, 2020 w Dla rodziców, Galeria, Z życia klas.. Kordian - Streszczenie Lektury → Rozpocznij Naukę.Karolcia jest główną bohaterka powieści dla dzieci Marii Krüger pod tym samym tytułem.. 3.Quiz Karolcia i niebieski koralik.. Po raz pierwszy uczniowie z klasy 3a przygotowywali w pudełkach "skarby .Karolcia - charakterystyka.. Niektórzy tworzą komiksy, inni przygotowują książki obrazkowe.. Autorką książki jest Maria Krüger.. Karolcia jest główną bohaterką powieści Marii Krüger pod tym samym tytułem.. Karta pracy nr 14, Kapelusz Pani Wrony, Danuta Parlak (Lektury - scenariusze zajęć, s. 59) 16.Karolcia - karty pracy • różne • pliki użytkownika megan22 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w klasie II nauczania zintegrowanego karolcia.doc, Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia[1].docCzy pamiętasz, jak wyglądała Karolcia?. Ciotka Agata też jej nie poznała i nie chciała wpuścić do domu, więc Karolcia odepchnęła ją i uklękła na podłodze.. Przebieg zajęć: 1.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Streszczenia i opracowania lektur • Streszczenia.pl.. Książka opowiada o. piesku i kotku.. "Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II..

Karolcia - karty pracy - różne - megan22 - Chomikuj.pl.

Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Mama wyszła do pracy i Karolcia postanowiła wślizgnąć się do domu razem z wracającą ciotką i poszukać na podłodze koralika.. Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne.. Jak nazywał się autor książki.. pytanie 1 z 15.. Razem z mamą, tatą i ciotką Agata przeprowadza się właśnie do nowego mieszkania.Katalog Elżbieta Ćwiklińska, 2010-07-30 Jasienica Dolna Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Karolcia".LEKTURA SCHOWANA W PUDEŁKU: "KAROLCIA" - ZDALNA PRACA UCZNIÓW KLASY 3A.. Nie ma rodzeństwa.. Poniżej znajdziesz fragmenty jej opisu.. Sprawdź się!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury:.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Zapisanie tematu lekcji.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. 5.Spełanianie życzeń Karolci przez koralik.. Grupowanie życzeń w tabeli : życzenia błahe, życzenia ważne.. Czynności organizacyjno-porządkowe.. Nawiązanie do poprzedniej lekcji - zebranie wiadomości; 2.. Układanie zadania z rozsypanki wyrazowej: Karolcia zrozumiała, że szczęście daje nie tylko spełnianie własnych zachcianek, ale obdarowywanie .Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Karolcia" M. Krüger.. przygodach 8-letniej Karolci i o rok starszego Piotra.Pytania i odpowiedzi do lektury Karolcia (43) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Karolcia, które mogą Ci się przydać do powtórki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt