Pochylić się nad czymś po angielsku

Pobierz

(Kiedy ją znalazłam pochylała się nad książką.). Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ZASTANAWIA SIĘ NAD CZYMŚ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia dla hasła " zastanawiać się nad czymś " w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski ) to wonder about sth.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Jak jest zastanawiać się nad czymś po angielsku?. lean {czas.}. Są to bowiemTłumaczenie słowa 'pochylić się' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.pochwalić się czymś - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.pochylać się nad czymś - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRACUJE NAD CZYMŚ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Najpopularniejsze tłumaczenia "pracować nad czymś" po angielsku: labor over something, labour over something, to work on sth.. skupić się na czymś, intensywnie się czymś zająć, pochylić się nad czymś informal.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowęMusisz przetłumaczyć "PRACĘ NAD CZYMŚ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

zastanawiać się nad czymś.

Synonimy słowa pochylić się nad czymś: być pochłoniętym, wciągnąć się, zaabsorbować się, zaangażować się, zaciekawić się, zainteresować się, zająć się, zakrzątnąć się, zapamiętać się,Musisz przetłumaczyć "ZASTANAWIA SIĘ NAD CZYMŚ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Szanowny Panie, istotnie, od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć, że ktoś pochyla się nad jakąś sprawą, zamiast: że ją rozważa, omawi a, zajmujesię nią.. "pochylić się" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "pochylić się" po polsku .. zastanawiać [ perf zastanowić] się nad czymś.. (Kiedy ją znalazłam pochylała się nad książką.). zastanawiać [ perf zastanowić] się nad czymś.. pochylać się (też: opadać, nachylać się) volume_up.. (roof)Musisz przetłumaczyć "POPRACOWAĆ NAD CZYMŚ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.pochylać się {czasownik zwrotny} volume_up.. - stoop over somethingSprawdź tłumaczenia 'pochylać się nad' na język angielski.. Odmieniaj.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa zastanawiać się nad czymś i dodaj je do swoich fiszek.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa nad czymś i dodaj je do swoich fiszek..

nachylić ...pochylić się po angielsku: 1. lean .

"skupić się na czymś" po angielsku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRACĘ NAD CZYMŚ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia frazy "pochylać się nad kimś" w bezpłatnym słowniku polsko - angielski: to lean over sb.. - show something off, have something to your creditMusisz przetłumaczyć "PRACUJE NAD CZYMŚ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. pochylać się (też: oprzeć, opierać, opierać się, pochylać, nachylić się, nachylać, nachylać się, skłonić się, skłaniać się) volume_up.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish English Przykłady kontekstowe "skupić się na czymś" w angielsko .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. skupić się na czymś, intensywnie się czymś zająć, pochylić się nad czymś informal.skupić się na czymś, intensywnie się czymś zająć, pochylić się nad czymś informal Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Tłumaczenia w kontekście hasła "przypomnieć o czymś" z polskiego na angielski od Reverso Context: Muszę pani przypomnieć o czymś, co się wydarzyło przed pani zaręczynami z panem Grandcourtem.Z poważaniem - Dociekliwy..

Co znaczy i jak powiedzieć "pochylać się nad czymś" po angielsku?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Jak jest nad czymś po angielsku?. pochylać się nad po angielsku .. pochylać się nad czymś.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Najpopularniejsze tłumaczenia "prace nad czymś": work on something.. nieprzech.}. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'pochylać się nad' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POPRACOWAĆ NAD CZYMŚ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.phrasal verb.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.phrasal verb.. skupić się na czymś, skoncentrować się na czymś (np. problemie, temacie) Czasowniki złożone (phrasal verbs) idiom.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.zachwycać się czymś (też: unosić się nad czym .. pochylić się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt