Opowiesc wigilijna plan wydarzen

Pobierz

Pojawienie się ducha Jakuba Marleya w domu Scrooge'a.. Duch zabiera Scrooge′a do najbiedniejszej części miasta, do mieszkania pasera o imieniu Joe, który spotyka się z posługaczką, praczką i karawaniarzem.. Milczący Duch Przyszłych Wigilii Zabiera Scrooge′e w podróż lekceważąc jego pytania.. Przyjęcie wigilijne u Freda.. Powrót do domu i pojawienie się zjawy.. b.Odwiedziny ducha tegorocznych świat Bożego narodzenia wyprawa po ulicach miasta poznanie losu maleńkiego Tima i biedaków z miasta.. Podróżowanie z Duchem Wigilijnej Przeszłości.. Wspomnienie śmierci Marleya 2.Scrogea zostaje właścicielem firmy 3.Obojętność wobec siostrzeńca, pracowników osób potrzebujących wsparcia 4.Odwiedziny duchów w wieczór wigilijny a.Odwiedziny ducha wigilijnej przeszłości i podróż z nim.Opowieść wigilijna - plan wydarzeń - Rank order.. Streszczenia i plany wydarzeń,,Opowieść Wigilijna" Karola Dickensa - streszczenie lektury.Plan wydarzeń Opowieść wigilijna!. Spotkanie z Duchem Przyszłych Wigilli.Autor prezentuje nam postać Scroogea w Wigilię Bożego Narodzenia.. Wspomnienie śmierci Marleya.. Podoba się?1.. b)Danie dnia wolnego pracownikowi.. 2010-01-08 21:24:19 " Opowieść wigilijna " 2011-12-21 18:34:02 Napisz recenzję książki " opowieść wigilijna " 2010-01-02 13:11:32Napisz w 10 punktach plan wydarzeń książki pt. " Opowieść wigilijna " 2012-02-10 20:08:33 Opowieść Wigilijna 2010-01-05 17:34:59 Załóż nowy klub a) Przyjście siostrzeńca i życzenia wesołych świąt..

Opowieść wigilijna.

2.Plan wydarzeń lektury "Opowieść Wigilijna".. Zaproszenie Scrooge'a na świąteczny obiad przez siostrzeńca.. Powrót Scrooga po pracy do domu : 2.. Zapowiedzenie przybycia trzech duchów.. 4.Plan wydarzeń ksiązki pt. "Opowieść Wigilijna".. Zaproszenie Scrooge`a na obiad Bożonarodzeniowy przez siostrzeńca.. Niewłaściwe traktowanie pomocnika przez Scrooge'a.. Wizyta Ducha Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Ukazanie życia Ebenezera sprzed lat.. Śmierć Jakuba Marleya i przejęcie przez Ebenzera Scrooge'a ich spółki.. Odmowa podarowania datku na biednych.. Wspólna podróż po mieście.. Odwiedziny siostrzeńca Scrooge'a w biurze skąpca i zaproszenie na świąteczny obiad.. Przyjście siostrzeńca Scrooge'a i zaproszenie go do siebie na kolację.. Filmy.. Stary człowiek jak zwykle ma zamiar spędzić ten dzień w swoim biurze.. Odwiedziny siostrzeńca i zaproszenie na świąteczny obiad,, Odmowa pomocy filantropom zbierającym na pomoc biednym., Spotkanie z duchem wspólnika - Marleyem.. Zamknięcie kantoru i powrót Scrooge'a do domu.. Kupcy bez emocji omawiają czyjąś śmierć.. Zapowiedź wizyt duchów., Wizyta Ducha Wigilijnej Przeszłości., Samotność małego Ebenezera w szkole., Wspaniała uczta u .. "Opowieść wigilijna" - plan wydarzeń.. Treść .Karol Dickens "Opowieść Wigilijna" - plan wydarzeń.. Odmowa wsparcia funduszu na zakup żywności dla biednych 6..

4.Opowieść wigilijna - Charles Dickens - Plan wydarzeń.

Przemiana wewnętrzna Scrooge'a.Plan wydarzeń.. Wykonywanie pracy przez pracownika Bob'a oraz właściciela kantoru w przeddzień Wigilii w niskiej temperaturze.. Wspólne interesy Scrooge'a i Marleya 3. śmierć wspólnika Marleya 4.. Odwiedziny ducha Jakuba Marleya.Plan wydarzeń : 1. d)wizyta u wygnawców, chorych w przytułkach , więzieniu i szpitalu .Plan wydarzeń ksiązki pt. "Opowieść Wigilijna".. Pojawienie sie ducha Marleja 7.. Odwiedziny siostrzeńca i zaproszenie na świąteczny obiad,, Odmowa pomocy filantropom zbierającym na pomoc biednym., Spotkanie z duchem wspólnika - Marleyem.Opowieść wigilijna - plan wydarzeń .. Skąpstwo kupca i przepędzenie mężczyzn zbierających datki dla ubogich.. Wizyta Ducha Przyszłych Wigilii: Zapowiedź śmierci Scrooge'a, Zapowiedź śmierci małego Tima i rozpacz Cratchitów.. poleca 80 % 1216 głosów.. Wizja wychudzonych dzieci: Nędzy i Ciemnoty.. 5.Ostatni z Duchów.. Zakończenie pracy w przedświateczny dzień w kantorze 5.. Przybycie Ducha Teraźniejszości.Szczegółowy plan wydarzeń "Opowieść Wigilijna".. Wigilia Bożego Narodzenia w zakładzie handlowym Scrooge'a.. Wizyta Ducha Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Treść.. 5.Gwałtowna i szczęśliwa przemiana Ebenezera Scrogea.. Ciężkie dzieciństwo Scrooge'a a).. Pojawienie się pierwszego ducha 8.. Zakończenie pracy w kantorze.. Odmowa płacy na fundację..

Opowieść wigilijna - plan wydarzeń, Strofka trzecia - Odwiedziny Drugiego Ducha 1.

Uważa, za święta wymyśliły osoby leniwe, które lubią szastać pieniędzmi.. Odmowa wuja.PLAN WYDARZEŃ: Wigilia Bożego Narodzenia spędzona w biurze.. Zakończenie wizyty pierwszego ducha.. Odrzucenie Scrooge'a przez ojca 2.. Chciwość Scrooge`a i jego praca.. Rocznica śmierci Jakuba Marleya.. Zakończenie pracy w przedświąteczny dzień w kantorze Scrooge`a..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt