Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji ellen

Pobierz

Nie musisz mi nic przesyłać.. Zapisz w zeszycie rozwiązania zadania 4 s. 80 (z podręcznika)Postaram się dzisiaj sprawdzić.. Zadanie 1.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik).. 3 i odpowiedz na pytania.. Praca samodzielna, konsultacja na Teams.. sałatka z pomidora i ogórka (tomato and cucumber salad) Rozgrzewka: zaproponuj swoją ulubioną sałatkę.. Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej ożyciu mieszkańców Arktyki i przepisz oraz uzupełnij luki w wyrazach - s. 85 (w ćwiczeniach) 3.. Przeczytaj informacje na temat wagi brutto, netto i tary.. Przeczytaj krótki tekst o słoniach s. 60 (w: Ćwiczenia gramatyczno - ortograficzne) i uzupełnij.. Rozpoczynamy nowy rozdział.. Drodzy Uczniowie, proszę przeczytać tekst w podręczniku na str. 193 - 197 oraz obejrzeć.W zadniu 3 należy przeczytać tekst i uzupełnić go informacjami zawartymi w ćwiczeniu 2 na str. 75 w podręczniku.. Zadanie 3 - uzupełnij tekst właściwymi formami czasownika podanego w nawiasie, użyj czasu past simple, past continuous , present perfect i past perfect.W czasie lekcji on-line.. Temat: Jan z Czarnolasu - geniusz polskiego odrodzenia.Podsumowanie wiadomości.. Ważne jest spojrzenie na tabelkę z rozkładem lekcji w poziomie.. dialog w barze - nagranie.. Przeczytaj głośno tekst.Przeczytaj plan szkolnej wycieczki i uzupełnij tekst ..

Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji Ellen.

Przeczytaj uważnie tekst, nawet kilka razy i zaznacz X własciwe odpowiedzi: a, b lub c.. Lekcja: Wiwat 3 Maja (temat 130) Lekcja z e-podręcznika; Zobacz prezentację: Kto ty jesteś?. Sprawdź czy pamiętasz: Co to są linie równoległe i prostopadłe - s. 54-55 (w: Zbiór zadań)1.. Wykonaj ćwiczenia matematyczne - s. 77 i rozwiąż zadanie nr 3.. Język hiszpański Kuchnia hiszpańska Przeczytaj tekst ze strony 92 z podręcznika i zapoznaj się z typowymi daniami kuchni hiszpańskiej.. Wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń do Unit 5 lesson 1 Break time!. Przeczytaj bajkę: Kwiatowa znajomo .. Uzupełnij zdania w zadaniu 7 na stronie 49 na podstawie tekstu z poniższego linku: .. Tydzień: 30.03 - 05.04.. Zapoznaj się ze słówkami z zad.. W zeszycie w kratkę zapisz lekcja, data, temat: Brutto, netto tara.. Język angielski Selfies.. Odpowiedz na pytania do tekstu (zad.Uzupełnić brakujące ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń - po sprawdzeniu zamieściłam informację, co trzeba uzupełnić.. Ustnie uzupełnij zdania z zadania 1.. Przyroda: Temat: Na łące.. Pocztówka….pocztowka_II_kl_26.05.pdf.. Następnie przeczytaj tekst ze str.119, uzupełnij go słówkami z zad.. Przepisz sobie tekst z lukami i go uzupełnij.. 2/119, zapisz ich znaczenia w zeszycie..

Przeczytaj tekst na głos.

Przetłumacz wyrażenia z dialogu przy pomocy słowniczka ze strony 82. przymiotnikami informację o życiu słoni - s.61.. Możesz podkreslić w tekscie gdzie znalazłes odpowiedzi na zadane pytania.. Zadanie 2 - przeczytaj tekst i wybierz właściwą formę czasownika.. 6 Wypowiedz się o swojej ulubionej formie sztuki w kilku zdaniach w zeszycie użyj zwrotów z ćw.. Zadanie 2 str. 79.Przeczytaj tekst i uzupełnij brakujące informacje w notatce poniżej.. Utwórz trzy stopnie podanych przymiotników - s. 62.. Bardzo proszę wykonać również ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń unit 6 lekcja 5.. Wiadomości w podręczniku pomocne do wykonania ćwiczeń na str. 129 - 130. jestem przekanana, że prace będą ciekawe.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Plan lekcji 27-30.04.2020 Poniedziałek, 27 kwietnia.. Posłuchaj nagrania i sprawdź.. 5 dla chętnych Podręcznik cz. 4 s. 6, 7 - tekst ze s. 6 - nauczyć się pięknie czytać a ze s. 7 - przeczytaćZapoznaj się z informacją o autorze, następnie przeczytaj tekst na s. 232.. Kolejny temat lekcji: The evolution magazine.. Dzień 1.. Następnie przeczytaj plan lekcji w zadaniu 2 na stronie 46 i powiedz które zdania pod tekstem są zgodne z jego treścią, a które nie..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania.

I proszę o dokładną definicję lub stronę, na której ta definicja będzie.. Ćwiczenie słuchania i czytania ze zrozumieniem.Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji lukasa mein name ist lukas 16 listopada 2020 15:11 Kartkówki Wydruk dostosowany jest do formatu A4, przeznaczony na .Plan lekcji.. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy tekst.Wtorek, 10.11.2020r.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Ex 15 - Popatrz na pocztówkę i przeczytaj uzupełniając luki wyrazami z ramki.. UWAGA!. Temat: Początki świata według Greków.. Temat: Pokonanie zła wymaga wysiłku i współpracy.. Przeczytaj baśń ze strony 214.Przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania do tekstu w zadaniu 4 na stronie 51.. Pogrupuj wyrazy w ćw.. 2.Podręcznik str. 74-75.. Lekcja: Symbole narodowe (temat 132) Lekcja z e-podręcznika ;Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dzień 1.. .Następnie posłuchaj i przeczytaj tekst z zadania 1 strona 62 (2.20).. Do tego tematu również materiały będą na poczcie.. 3.Przeczytać tekst ,, Żaba" i ustnie odpowiedzieć na pytania znajdujące się pod tekstem.. Lekcja: W czwartej klasie (temat 165) Lekcja z E-podręcznika; Scenariusz zajęć: .Zadanie 1 - przeczytaj zdania i dopasuj do nich czasy i konstrukcje gramatyczne z ich użyciem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.2..

Przeczytaj tekst w ćw.

Jeśli masz drukarkę wydrukuj załączony tekst i wklej do zeszytu, jeśli nie masz drukarki przepisz tekst do zeszytu.. (lekcja na Skypie) Po lekcji powinieneś: - wymienić cechy fraszki, pieśni i trenu jako gatunków literackich - zaprezentować obraz świata i człowieka zawarty w twórczości Jana z Czarnolasu - wymienić motywy występujące w poznanych utworach czarnoleskiego poetyKolejny tekst do przeczytania znajduje się na stronie 42 (w zeszycie ćwiczeń).. Tutaj macie plan.. Zadania 2-5 zapisz w zeszycie.. Uzupełnij plan muzeum w ćw.. Odpowiedz na pytanie o czym jest ten tekst.. Zeszyt ćwiczeń p.. Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych zadań, najlepiej jeszcze dzis.Głównie chodzi mi o plan ramowy, bo szczegółowy to chyba taki z podpunktami.. Przeczytaj tekst informacyjny o Arktyce - s. 30 w podręczniku.. 2. wykonać w zeszycie ćwiczeń zadania na stronach 107-110 - List prywatny.. Przeczytaj dialog na stronie 79 w podręczniku i posłuchaj nagrania.. Praca samodzielna Na następną lekcję Chemia Równania reakcji chemicznych - kontynuacja.. Język polski klasa 4 - tematy lekcji 30.03 - 03.04.. W planie mamy dzisiaj 2 lekcje, więc trochę więcej do pracy.. Rośliny i zwierzęta - z jakimi się bawić, jakie omijać?. Jestem przekonana, że Was zaciekawi.. Jak napiszecie bez definicji, ale tak, że sobie ją sama zrobię to też będzie ok. xD Z góry dzięki.Cel lekcji: zamawianie jedzenia.. Ćwiczenia cz. 4 str. 4,5, zad.. Ex 13 - Przeczytaj i uzupełnij pocztówkę wyrazami z ramkiPlan lekcji Poniedziałek, 22 czerwca.. Zapisz, co oznaczają poszczególne wagi: brutto, tara i netto..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt