Zaczarowana zagroda test z odpowiedziami

Pobierz

w Arktyce.Test z lektury.. Jak profesor nazwał pingwinka?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zaczarowana zagroda, które mogą Ci się przydać do powtórki.. "Zaczarowana zagroda" - test sprawdzający znajomość lektury Imię i nazwisko: …………………………………………………… Klasa: ……………… I. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Pajączek na rowerze - quiz.Zaczarowana zagroda test z odpowiedziami; Zaczarowana zagroda test z lektury; Quiz do lektury pt. : "Zaczarowana zagroda" Zaczarowana zagroda test z odpowiedziami.. Pytania i odpowiedzi do lektury Zaczarowana zagroda ( 27) Pytania i odpowiedzi do lektury Zaczarowana zagroda (.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?. Wersja 4: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10.. A D R S O N W M A B N E A E A K G N R Z O F D S A "Zaczarowana zagroda" - Kto jest autorem ksiazki "Zaczarowana zagroda"?. # .ćwiczenia i zabawy dla przedszkolaków; ćwiczenia elementarzowe (litery i cyfry, nauka pisania i czytania) język polski dla uczniów klas 1-4 (ćwiczenia językowe, ortograficzne, gramatyczne, ćwiczenia do lektur i inne) matematyka dla uczniów klas 1-4 (liczby, działania, zadania z treścią, ułamki, oś liczbowa, geometria i inne)Znasz odpowiedź na zadanie: Odpowiedz na nasze pytania do lektury i przekonaj się, czy dobrze ją pamiętasz..

zaczarowana zagroda ?????

Bohaterami lektury są:Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury.. Imię i nazwisko.a) pingwinów Adeli b) pingwinów cesarskich c) pingwinów królewskich 4) Pingwiny są: a) ssakami b) ptakami c) gadami 5) Tajemnicę "zaczarowanej zagrody" odkrył: a) profesor b) Andrzej c) pilot śmigłowca 6) Pingwiny na wiosnę: a) wracały na Antarktydę do tych samych gniazd b) budowały gniazda w innych miejscach Antarktydy c) nie wracały na Antarktydę 7) Uczeni ze stacji polarnej zaobrączkowali ptaki: a) dla ich zdrowia b) chcieli poznać trasy ich wędrówek c) bo pingwiny .10 Questions Show answers.. Materiały powiązane z testem: Test: Pozłacana rybka .. Test dotyczy mitów omawianych w klasie V.. Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. na Antarktydzie.. Powodzenia:)Jak dobrze znasz "Zaczarowaną zagrodę" Centkiewiczów?. moja siostra prosiła mnie o pomoc ale ja jej nie potrafie pomuc pomyślałam że może wy mi pomożecie .. jej pomóc hehe odpowiedzi na te pytania są z lekktury na 7 stron " zaczarowana zagroda " ( tam była mowa o pingwinach ) 1 Jaki był Elegancik ?. Prosty i szybki dostęp do pełnej powieści, która zdecydowanie wciągnie wielu z was i zaciekawi swoją unikalną i dosyć charakterystyczną otoczką..

Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?

2.Znam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. W jaki sposób pingwiny wydostawały się z zagrody?Zaczarowana zagroda - Same Quizy, Czas Dzieci.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania Materiały powiązane z testem: Test: Zaczarowana zagroda - test znajomości lekturyPlik Zaczarowana zagroda (test) A. i Cz. Centkiewiczowie.doc na koncie użytkownika paolka_pl • folder lektury • Data dodania: 4 lut 2010Plik test z lektury zaczarowana zagroda z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika spyridonag • Data dodania: 17 lip 2020Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.. Analiza treści lektury "Zaczarowana zagroda" Uczniowie z każdego zestawu pytań losują karteczki z odpowiedziami Jeśli uważają, że odpowiedź na kartce jest prawidłowa odkładają ją na sylwetę dużej kry wyciętej z niebieskiego papieru.. Opowiada o naukowcach, którzy postanowili przyjrzeć się zachowaniu pingwinów - w tym celu zbudowali dla nich lodową zagrodę.. W klasach IV-VI do listy lektur obowiązkowych dopisano z kolei "pieśni i piosenki patriotyczne".Test: Zaczarowana zagroda.. Wersja 1: Rozpoznawanie liter: litery małe // litery duże.. 2.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Zaczarowana zagroda Aliny i Czesława Centkiewiczów..

... Test wiedzy na temat lektury "Zaczarowana zagroda".

Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Kto odkrył tajemnicę "zaczarowanej zagrody"?. Andresen • J. Brzechwa • A. i Cz. Centkiewiczowie.. Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: na Grenlandii.. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława CentkiewiczowRozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. Jeśli twierdzą, że odpowiedź zapisana na wylosowanej kartce jest zła, odkładają ją doMateriały do konkursu czytelniczego na temat lektury dla klas młodszych Zaczarowana Zagroda Aliny i Czesława Centkiewiczów.. 25 Obserwuj autora.. Test: Zaczarowana zagroda - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczow.. Dodaj do ulubionych 0.. Chcę spróbować jeszcze raz.. Zadanie I Zaznacz prawidłową odpowiedź:z tym, przygotowalam krotki test z pytaniami dotyczacymi przerabianej lektury.Kto jest autorem ksiazki ,, zaczarowana zagroda " 2009-11-03 15:56:48 Jaki byl elegancik w lekturze klasa 2 zaczarowana zagroda 2011-01-31 18:38:35 z czego pingwiny buduja gniazda zaczarowana zagroda 2011-02-25W klasach I-III na nowej liście lektur jest "Zaczarowana zagroda" Czesława Centkiewicza..

Kto jest autorem opowiadania "Zaczarowana zagroda"?

Kl.2 - postawówka "ELEGANCIK"Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Pokaż wszystkie pytania.. zaczarowana zagroda ?. Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.. "Zaczarowana Zagroda" to lektura w 2 klasie.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Zaczarowanej zagrodyTest zawiera 6 pytań.. a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie.. Wersja 3: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50.. Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. Kliknij i odpowiedz.. Do jakiego gatunku pingwinów należał elegancik?. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Zaczarowana zagroda"?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt