Na wspólnej 3251 streszczenie

Pobierz

Przed sądem Zawada uderza w skruchę - żałując przestępczego życia, dziękuje Bergom za opiekę nad synem.. - swiatseriali.interia.pl Na Wspólnej odcinek Na Wspólnej / 3251 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaNa Wspólnej (3251)Janusz udaje przed sądem skruszonego ojca, który żałuje przestępczego życia.. Darek ma kolejne spięcie ze swoim przyrodnim bratem.. 3251 - opis, streszczenie: Eliza i Jarek próbują przekonać sąd, że nie należy rozdzielać Jarusia z HaniąNa Wspólnej odcinek Na Wspólnej / 3251.. Wieczorem do mieszkania Igora przychodzi Adam.. Zobacz, jak bohaterowie najstarszego serialu TVN dorastali, przeżywali życiowe i miłosne rozterki, a także świętowali sukcesy.. Okazuje się, że ma mieszkanie, pracę i… pierwszeństwo w opiece nad dzieckiem!. Test, który wszystko wyjaśni.. Eliza i Jarek z całych sił walczą - próbują przekonać sąd, by nie rozdzielano Hani i Juniora….Na Wspólnej Odcinek 3251 / Na Wspólnej.. Niewiele myśląc zaczyna jechać za Sonią, zupełnie nie zważając na protesty pasażera, który czuje się uprowadzony.. Smolny kłóci się z Tymonem.. Wszyscy rzucają się do poszukiwań.. Zimińscy są wściekli na Janka, który wrócił do domu kompletnie pijany - chłopak jednak nie widzi w .Na Wspólnej odcinek 3266, 3267, 3268, 3269 [Streszczenie + Zdjęcia] 3266: Honoratę budzi zły sen - wokół Zuzy kręcą się nieuczciwi ludzie!.

Tymon następnie sprowadza ...Na Wspólnej odcinek 2834: streszczenie.

"Na Wspólnej" odcinek 3251.. Czy da radę?. Chłopiec błaga Bergów, żeby go nie oddawali a Hania boi się, że i ją ktoś zabierze… Gdy Zawada odwiedza syna, Junior nie chce z nim rozmawiać.Streszczenie.. Szukaj: Polska Sport Sztuka Gospodarka Społeczeństwo Kultura Historia Geografia Technika Nauki humanistyczne Nauki przyrodnicze Nauki społeczne Nauki ścisłe Religioznawstwo Filozofia Biografie .. "Na Wspólnej'' odcinek 2506 w TVN, w środę 05.07.2017, o godz. 20.15.. Na Wspólnej".. Kiedy Bradnikowa wchodzi do jednego z bloków, Beata natychmiast udaje się za nią.Na Wspólnej 3296 streszczenie.. Co wydarzy się w odcinku 3265?★ Na wspólnej streszczenia: Add an external link to your content for free.. Eliza i Jarek z całych sił walczą - próbują przekonać sąd, by nie rozdzielano Hani i Juniora….. Między mężczyznami dochodzi do bójki, która kończy się uwięzieniem tego pierwszego.. Czy sąd przyzna opiekę nad Juniorem ojcu recydywiście.. Komentuj .Eliza i Jarek próbują przygotować Juniora na przeprowadzkę do ojca.. Zajrzyj do mieszkań na najbardziej znanej ulicy w Polsce, czyli Na Wspólnej.. Wbrew Maksowi Ilona zgadza się, żeby Wiktorek został przesłuchany przez policję.. Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 2591. odcinku serialu "Na Wspólnej"?Na Wspólnej - streszczenie Wiktora, Michała, Andrzeja, Basię, Leszka, Weronikę i Gabrielę połączył sierociniec..

Śledztwo trwa i pojawiają się nowe ...Na Wspólnej, odcinek 3095 - streszczenie.

Hebel przerażony - po wypadku Agnieszka nadal go nie poznaje.Beata, wioząc taksówką klienta, zauważa na ulicy Sonię Brodnik - żonę Mirka, który ukradł Wójcikom milion złotych!. Tymczasem Smolny nie ma już sił walczyć z Larą - proponuje jej pewien układ….Na Wspólnej odcinek 3230, 3231, 3232, 3233 [Streszczenie + Zdjęcia] 3230: Jarek z Elizą załamani zniknięciem dzieci - te są w niebezpieczeństwie!. Zimińska jest zaniepokojona tym, że syn Marka cały czas płacze.. Podczas rozprawy okazuje się, że mężczyzna ma mieszkanie, pracę i pierwszeństwo w opiece nad dzieckiem.Na Wspólnej odc.. Michał dostaje wiadomość od porywaczy Kingi.. Przed sądem Zawada uderza w skruchę - żałując przestępczego życia, dziękuje Bergom za opiekę nad synem.. Na Wspólnej (2591) - Daria w ciąży z Dominikiem?. Udostępnij.. Anastazja i Olek budzą się objęci.. Okazuje się, że ma mieszkanie, pracę i… pierwszeństwo w opiece nad dzieckiem!. Nauczyciel-pedofil błaga, żeby dali mu spokój!. Danka "rozprawia się" z Jankiem, a ten z Antkiem.. Szczęśliwa Zdybicka dzwoni do męża, że może już bezpiecznie wracać z Hiszpanii.. Rodzinny obiad u Zakościelnych okaże się porażką?Na Wspólnej 3265 streszczenie odcinka za darmo..

- streszczenie Eliza i Jarek spotykają się z ojcem Juniora w sądzie .

Eliza czeka na dzieci w domu - zamartwia się o nie.Na Wspólnej streszczenia, obsada, odcinki.. Kiedy ten chce go wyrzucić z kancelarii, z pomocą Tadeuszowi przychodzi żona Zakościelnego.. Trudne chwile tam spędzone związały ich mocnymi więzami przyjaźni.Na Wspólnej - streszczenie.. Na Wspólnej (3250)Bergowie nie wiedzą, jak powiedzieć Juniorowi, że ojciec podjął walkę o opiekę nad nim.. I właśnie dzięki zeznaniom chłopca Krenz zostaje aresztowany!. Kuba jest podłamany rozstaniem z Pauliną, ale nie odpuszcza - prosi ją, żeby pozwoliła sobie pomóc wyjść z depresji.. Ojciec Juniora przychodzi na rozprawę.. Streszczenie.. Oglądaj powtórki i serial online w internecie na Player.PL.. Dziewczynka dowiaduje się, że będzie musiała zeznawać sama, bez wsparcia rodziców.. Ale Honorata ostrzega - ktoś dużo bliższy Zuzie chce dla niej źle!. Młodzi Bergowie dowiadują się, że Hania i Junior uciekli od rodziny zastępczej!. Wyznają sobie miłość.. 182 osoby lubią to.. Na Wspólnej - Streszczenia Odcinków Wszystkie informacje na temat serialu.na wspólnej streszczenia.. Dziewczyna ma dość i zabija nadzieje Brzozowskiego twierdząc, że… ma innego chłopaka!. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 20 min Data publikacji: 2021-06-22 21:10 .. Elizę i Jarka nachodzi policja.. 2506 streszczenie: Olaf jest przerażony perspektywą spędzenia dziesięciu lat w więzieniu.Na Wspólnej, odcinek 3091 - streszczenie Streszczenie 3091. odcinka serialu "Na Wspólnej" prezentuje się następująco: Przerażona Sandra dzwoni do Bruna błagając go o pomoc.Na Wspólnej 2830, 2831, 2832, 2833 - streszczenia nowych odcinków!.

Jednak telefon odbiera jakaś kobieta ...Na wspólnej streszczenie odcinków 2832.

Zimiński nie odbiera telefonu, więc postanawia pojechać z dzieckiem do szpitala.Na Wspólnej - Streszczenia Odcinków.. "Na Wspólnej" odc.. Przecież Julka zmyśla on jej nic nie zrobił.na Wspólnej odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt