Napisz list do koleżanki aby zachęcić ją do przeczytania książki mikołajek

Pobierz

Jest tam wiele przygód i wypraw.Także opowiada o życiu i daję przydatne morały.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Gdy ostatni raz się widziałyśmy opowiadałaś mi o Twoim ulubionym filmie.. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym zachęcić Cię do przeczytania książki pt. "Romeo i Julia" Wiliama Szekspira.. (miejscowość, data) Droga Natalio!. Z przyjemnością będę Ci polecała różne, przeczytane przez mnie powieści i opowiadania.. Pozwala to rozwinąć wyobraźnię.Na wstępie mojego listu chcę Cię pozdrowić i przeprosić , że tak długo się nie odzywałam.. Ta powieść jest równie wzruszająca.. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych.List zachęcający do przeczytania Stowarzyszenia Umarłych Poetów.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Tę lekturę niedawno sam przeczytałem i bardzo mi się spodobała.. (Miejscowość, data) Droga/i (imię)!. Question from @www22www - Gimnazjum - PolskiPostanowiłem napisać do Ciebie ten list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki H. Sienkiewicza "Krzyżacy".. Jak już wiesz czytam bardzo dużo książek i ostatnio wpadło w moje ręce dzieło pod tytułem ,, Stowarzyszenie Umarłych Poetów ?. Tę lekturę niedawno omawialiśmy..

!napisać list do koleżanki zachęcić ją do przeczytać krzyżaków.

Serdecznie Cię pozdrawiam.. Droga Aniu!. Piszę do Ciebie gdyż jestem ciekawa co u Ciebie słychać?. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Książka opowiada o losach Romea i Julii oraz ich miłości.zysk.. Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania mojej ulubionej książki (np) "Akademia Pana Kleksa".. Nosi tytuł: "Chłopcy z Placu Broni", napisał ją Opowiada ona o grupie chłopców, przyjaciół, .Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Czytając książkę wkraczamy w świat stworzony przez autora.. Jej .Piszę do Ciebie list, ponieważ chcę cię zachęcić do przeczytania książki pt. " Księga Dżungli" Zachęcam cię, abyś przeczytał/tałaś książkę Księga Dżungli, ponieważ jest pełna przygód i można nauczyć się z niej wiele ciekawych rzeczy.Przydatność 75% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia"..

Polecam Ci ją do przeczytania.

Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Mam nadzieje, że to co napiszę, wpłynie na Ciebie pozytywnie i uświadomi Ci ile tracisz.. (Miejscowość, data) Droga/i (imię)!. W liście do koleżanki opowiedz o Jonatanie i Karolu i ich braterskiej miłości, zachęcając ją do przeczytania książki ,,Bracia Lwie Serce" PROSZĘ O POMOC!. Sama ją czytałam i jest przepiękna opowiada o pewnym chłopcu imieniem Adam , kóry trafił do akademii.. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię wciągnie.Przydatność 75% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia".. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Wiem, że nie lubisz czytać.. Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło doskonale wiesz, jakim jestem molem książkowym, toteż po prostu muszę opisać ci i .Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym opowiedzieć Ci o ostatnio przeczytanej przeze mnie książce.. ( czy to ma być podobne do rozprawki, np. mam podać argumenty dlaczego warto ją przeczytać?)..

Aby Cię zachęcić przytoczę jedną linijkę z książki "alica13.

Witam Cię serdecznie!. Jest to powieść historyczna, więc powinna ci się spodobać.Napisz list do kolegi lub koleżanki zachęcając w nim do przeczytania książki pt. "Bracia Lwie Serce".. Ta interesująca książka przedstawia chłopca, który nazywa się Adaś Niezgódka.Piszę do Ciebię ten list,bo chciałabym zachęcić Cię do przeczytania książki ,,Mikołajek'' Opowieść ta ma różne części.Jednak wszystkie są bardzo ciekawe.Głównym bohaterem tej książki jest tytułowy Mikołajek,który ma wiele ciekawych przygód.Powieść ma na celu rozwijanie wyobraźni dzieci.Napisz list, w którym zachęcisz koleżankę do przeczytania książki pt. Ten obcy.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Nie zapomnij o wstępie, rozwinienciu i zakończeniu :) Bardzo prosze o pomoc!. Napisz list do kolegi lub koleżanki zachęcając w nim do przeczytania książki pt. "Bracia Lwie Serce".Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C. Collodiego pt. "Pinokio".. Na dobry początek chciałabym Cię zachęcić do przeczytania powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !.

Postanowiłam zrobić cos z twoim nieróbstwem i zachęcić Cię do czytania książek.

.To się Moniko bardzo dobrze składa, bo jak wiesz ja "od zawsze" lubię czytać książki.. Książka opowiada o losach rycerza Zbyszka z Bogdańca oraz o tytułowych Krzyżakach.. Serdecznie Cię pozdrawiam.. Na początku listu chciałam pozdrowić Ciebie i Twoja rodzinę.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.Na początku mojego listu gorąco Cię pozdrawiam i całuję.. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Napisz list do koleżanki , aby zachęcić ją do przeczytania książki pt. ''W 80 dni dookoła świata'' PILNIE POTRZEBUJE NA DZIŚŚ!. Chciałam bym cię zachęcić do przeczytania książki Juliusza Verne ,,W 80 dni dookoła świata".Książka jest bardzo ciekawa.Jest ona o Fileasie Foggu który objechał świat dookoła w 80 dni.W lekturze znajduje się bardzo dużo ciekawych przygód i pełno bochaterów.ja nie dawno brałam tą lekture i pisałam własnie list na zadanie domowe i napisała tak: Droga koleżanko Niedawno przeczytałam bardzo ciekawą książkę pt."Ten Obcy",Była naprawdę interesująca i miło się ją czytało.W szkole omawiamy ją już od prawie tygodnia i wszystkim się bardzo podobała.Jest już do pożyczenia w księgarniach i do kupienia również.Mam nadzieje,że ci się spodoba.Jak napisać list do koleżanki w którym mam zachęcić ją do przeczytania lektury?Co ma się w nim znaleźć?. napisz jej cos o historii danusi .. Zachęcam cię do przeczytania tej książki ponieważ uważam ją za bardzo interesującą i chciałam się z tobą tym pozdzielić.Napisz list do kolegi lub koleżanki, który zachęciłby do przeczytania dowolnej książki.Daję NAJ ;DProszę o jak najszybszą odpowiedź .. Cieszę się że doszedł do mnie twój list,u mnie wszystko w pożądku.. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym zachęcić Cię do przeczytania książki pt. "Romeo i Julia" Wiliama Szekspira.. Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz list..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt