Opisz kolegę

Pobierz

Napisz e-mail do kolegi z Londynu: - wyjaśnij, jak się poznaliście - opisz nowego przyjaciela/ nową przyjaciółkę - napisz, jak wspólnie spędzacie czas.. Ewa jest szczupła i wysoka.Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.. 0 głosów.. Opis kolegi angielski.Opis przyjaciela.. Question from @pelczar14 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWypowiedź pisemna- krótkie polecenia - Odkryj karty.. Podaj miejsce i czas.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Ewa ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum.. Moja najlepsza przyjaciółką jest Ewa Wesołowska.. Napisz rozprawk .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Przyjrzyj się koleżance lub koledze z ławki, a następnie opisz w kilku zdaniach, w jaki sposób się ubiera.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. 5) Wyjaśnij jak dotrzeć do twojej szkoły.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród ".. Jego tata jest lekarzem , a mama zajmuje się domem : gotuje , sprząta i opiekuje się dziećmi .Opisz swojego kolege lub koleżankę .. Opisz zgubę i podaj jak można się z tobą skontaktować.. 5) Wyjaśnij jak dotrzeć do twojej szkoły.Opisz swojego przyjaciela (po angielsku) My friend's name is Tomek..

Opisz swojego kolegę .

Cz. 2Wypowiedź pisemna- krótkie polecenia - Öffnen Sie die Box.. Ma brąz włosy sięgające jej do ramion, Klaudia jest nie co nie zaniedbana przez rodziców .. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Często bywa, że jako pracę domową nauczyciele zadają opis osoby po angielsku.. i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Czasami jest to dowolna osoba, a czasami konkretna, np. przyjaciel, przyjaciółka, kolega, koleżanka lub nauczyciel.. Podobne pytania.. Podaj miejsce i czas.. 4,149 wizyt.. ma imie Tomasz mieszka na wsi ,maja gospodarstwo, ma 12 lat brązowe oczy, włosy bląd, interesuj esie komputerem 0 ocen | na tak 0%.. Do opisu wyglądu zewnętrznego stosujemy słowa znajdujące się w tabeli poniżej.. Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Ania to wysoka, szczupła blondynka .. Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. 3) opisz swój dzień 4) opisz zasady obowiązujące na wycieczce szkolnej.. Opis przyjaciela angielski.Charakterystyka przyjaciela.. Karty ćwiczeń.. Poniżej znajdziecie przykładowe opisy wszystkich tych osób.Opisz kolegę z ławki.. Adam Cisowski 17 letni uczeń gimnazjum Warszawskiego .. Opisz zgubę i podaj jak można się z tobą skontaktować.. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Opis osoby po rosyjsku..

Trzeba opisać swojego kolegę z ławki.

Znamy się od podstawówki.. 2) Zgubiłeś psa.. Pamiętaj, że przymiotnik dopasowuje się do rodzaju rzeczownika.. Podaj miejsce i czas.. 2) zgubiłeś psa.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. E-mail powinien zawierać od 50 do 120 słów ktos pomoze plisss na jutro.. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.. 2016-03-26 21:13:50Moja koleżanka ma na imię Klaudia.. Filmy.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Opisz zgubę i podaj jak można się z tobą skontaktować.. 1) Zaproś kolegę na swoje urodziny.. 2011-03-22 14:52:43; Opisz pokoj po angielsku 2013-02-27 17:55:36; Najnowsze zadania Dodaj zadanie.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.Jak zjechać koleżankę, kolegę?. Ma dwoje braci jeden jest starszy ma 21 lat a drugi jest młodszy ma 8 lat .. opis; ławka; kolega; zadanie dodane 11 września 2010 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] edycja 12 września 2010 przez użytkownika ak23.Przeczytaj rozdział "Jak opisać postać?".. Treść.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. Adaś jest najstarszy z pośród pięciorga dzieci państwa Cisowskich .. Chłopiec to główny bohater lektury .. 2011-12-17 23:24:57 Jak śmiesznie przezwać kolegę ?. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem..

1) zaproś kolegę na swoje urodziny.

He has very dark, short hair.Przydatność 75% Opis Adama Cisowskiego "Szatan z siódmej klasy".. Polecam Ci ją do przeczytania.. jak lubisz swojego kolegę 2009-10-22 21:15:24; opisz mi swojego psa 2010-08-24 10:12:50 .MOJA SIOSTRA MA NA ZADANIE OPISAĆ KOLEGĘ Z KLASY: CHODZI ON DO 6KL, nazywa się MACIEK,chodzi do szkoły w Przemyślu, jest niskiego wzrostu, oczy ma niebieske, włosy ma brązowe, jest szczupły, bardzo lubi grać w piłkę nożną, jest szybki, zajął trzecie miejsce w biegach przełojowych na 1200m., gra w klubie piłkarskim, ostatnio .Opis kolegi po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Klaudia jest inteligentna i dobrze się uczy szczególnie dobrze sobie radzi w przedmiotach ścisłych .Opis wyglądu kolegi wygląd kolegi opis opisz kolegę jak wygląda kolega opisz wygląd kolegi wygląd zewnętrzny kolegi opisz swojego kolegę.. 3) Opisz swój dzień 4) Opisz zasady obowiązujące na wycieczce szkolnej.. 5) wyjaśnij jak dotrzeć do twojej szkoły 6) opisz jakiego sprzętu .Opisz oriental cooking party.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2011-01-02 17:20:53 Jak opisać kolegę w 4 słowach .. Wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w domku jednorodzinnym we Wrocławiu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt