Zajęcia korekcyjnokompensacyjne zdalnie sprawozdanie

Pobierz

Pedagog szkolny.. W trzech grupach było 5 uczniów, w jednej 4.Sprawozdanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych prowadzonych w formie indywidualnej w wymiarze 1 godziny tygodniowo.. Zajęcia w klasach I-III prowadziłam w oparciu o program własny zajęć korekcyjno- kompensacyjnych dla I etapu kształcenia w Szkole Podstawowej, .W związku z przejściem na nauczanie zdalne, informuję, że materiały do zajęć będą zamieszczane poniżej ( należy kliknąć w zajęcia).. Ostatnia aktualizacja 29.05.2020.. Ciężko zamienić ekran monitora na bezpośredni kontakt z uczniem oraz stworzyć odpowiednią atmosferę, która jest przecież kluczowa we wszelkich oddziaływaniach terapeutycznych.Materiały do pracy: zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.. ZKK kl.I, II.pdf.Główny cel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych to pomoc dziecku w przezwyciężaniu trudności i umożliwienie mu prawidłowego funkcjonowania w grupie oraz osiągania pozytywnych wyników.. Prowadzone przez terapeutę ćwiczenia uaktywniają pracę całego mózgu, aby kształtowanie funkcji opóźnionych było wspomagane przez inne funkcje poznawcze.Poniżej znajdziecie materiały do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych dla poszczególnych klas.. W pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017 terapią objętych było 41 uczniów posiadających opinie psychologiczno - pedagogiczne.. Spotkania odbywały się raz w tygodniu..

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie.

Zabawy z piłką, balonem, woreczkami.. W załączniku znajdują się materiały dla poszczególnych klas do zdalnych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. Objętymi nimi było 19 uczniów klas IV-VIII przypisanych do czterech grup.. Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne prowadzone są zgodnie z zaleceniami PPP, dostosowane do możliwości oraz indywidualnych potrzeb psychofizycznych dzieci.Liczba wyników dla zapytania 'zajjęcia korekcyjno kompensacyjne zdalnie': 171.. Agnieszka Janicka.. W powyższych zajęciach uczestniczyło troje uczniów z klasy IV-VII.Sprawozdanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne klasa 2, Marta Maślankiewicz — kopia PobierzZajęcia korekcyjno-kompensacyjne realizowane za pośrednictwem platform internetowych to dla wielu specjalistów terapii pedagogicznej nie lada wyzwanie.. Życzę dużo zdrowia i wytrwa ł ości w dążeniu do celu.. Sprawozdanie z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.. Na terenie szkoły prowadzone są zajęcia logopedyczne i zajęcia korekcyjno - kompensacyjne.. Zajęcia Korekcyjno- Kompensacyjne 4 (WORD, 1,00 MB) załączył: pp1 , Administrator dnia 2020-05-18 08:10 Liczba pobrań: 4.. - Zabawy ruchowe ("Idź prosto, zatrzymaj się, dwa kroki w lewo, jeden krok w tył, trzy kroki w prawo…").. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie..

- Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie.

W bieżącym roku szkolnym 2016-2017 zajęcia korekcyjno -kompensacyjne prowadzone były dla 26 uczniów klas 0-VI, z podziałem na grupy wiekowe.. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne17.03.2020r.. No cóż, niedługo zakończenie roku szkolnego Ale żeby nam wszystkim nie było smutno z tego powodu, wysyłam Wam karty pracy do zrobienia .. Tego rodzaju .Sprawozdanie z zajęć korekcyjno - kompensacyjnych (I półrocze 2016/2017) - Anna Dąbrowska .. Regulamin Przyznawania Nagród i Tytułu "Sportowca Szkoły"Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie.. SPRAWOZDANIE Z PRACY LOGOPEDY SZKOLNEGO, ZAJĘĆ KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNYCH.. W I semestrze roku szkolnego 2020/2021 w szkole prowadzone były zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, w wymiarze 1 godziny lekcyjnej, 4 razy w tygodniu.. W pierwszym semestrze odbywały się w czwartki i piątki .SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH ROK SZKOLNY 2017/2018 Na podstawie przeprowadzonej diagnozy wstępnej oraz obserwacji nauczycieli, uczniowie zostali zakwalifikowani na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.. W GIMNAZJUM.. Pozdrawiam serdecznie.. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne 3 (PDF, 432,11 kB) załączył: pp1 , Administrator dnia 2020-04-30 13:19 Liczba pobrań: 5.Harmonogram teatrzyków ; Kalendarz uroczystości ; Galeria ..

Pamiętajcie, że zajęcia korekcyjno-kompensacyjne również są ważne.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt