Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski i nie uprawiałbym

Pobierz

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.3 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. 4 Sandra has got (grzywkę i długi kucyk) 5 (Czy jesteś nieswój) in social situations?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2011-01-29 13:09:01Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Uwaga!. 2012-01-16 21:33:55 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Przeczytaj zdania.Podkreśl w nawiasach poprawne fragmenty zdań ?. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiTłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. w każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. Do you have to (dzielić pokój z) .. your sister ?4.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?.

1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język Angielski.

.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań 1-5 podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.1.. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 6 (Czy wasz nauczyciel .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Yesterday, I forgot (odrobić pracę domową)2.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2 Only two people in my school (zbierają pocztówki) 3 How many (zegarków masz)?. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

1.Przetłumacz fragmenty zdań na angielski .

2010-09-11 16:07:22TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7. b (mam) .. 14 years old.Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?. ( Nasz) has a red roof (On bardzo zgłodniał) because he didn;t eat all day.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 4.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 9.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 5) he(był w afryce)______twice,hasn't he .Język angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zadanie 7.. (0-5) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Question from @Nikita362 - Liceum/Technikum - Język angielskiPODANE W NAWIASACH FRAGMENTY ZDAŃ PRZETŁUMACZ NA JĘZYK ANGIELSKI, UŻYWAJĄC CZASÓW PAST SIMPLE LUB PAST CONTINUOUS : 1.I (spotkałem) .Christine a few days ago when I (jechałem) .. by train to Cracow.. Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania..

2011-12-06 17:52:452 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt