Popatrz na obrazek i uzupełnij pytania wpisując jedno słowo

Pobierz

/ 5 3 Uzupełnij zdania.. zad 2 posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę.Następnie uzupełnij zdania.strona 7 klasa 6 język angielski.04 nagranie daje naj.. Spójrz!. Obrazek logiczny Malowanie liczbami to łamigłówka polegająca na zaczernianiu pól diagramu.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Język angielski, opublikowany 12.08.2020.★ Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę .. Popatrz na mnie .. Question from @dark7636 - Język angielskiPopatrz na obrazek i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo.. - pl.ya.guru .. Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę .. Ostatnie pytania.. DAM NAJJJ opisz krajobraz przedstawiajacy skalę zwaną Sokołową (min.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. Jedno słowo podano dodatkowo.Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. Uzupełnij zdania pod każdym obrazkiem na podstawie informacji z tekstu.. Naklej brakujące obrazki.. Zadanie ze słuchania zostanie wykonane na lekcji ( godz.11.00) 5.. Obrazek w załączniku Załącznik do pytania .. e T-O-M F-L-Y-N-N. 5 Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 3, podając prawdziwe informacje o sobie.2 Popatrz na obrazek i podpisz części ciała.. Zapisz na kartce min.. • Zdecyduj, którym z podanych słów należy uzupełnić każdą lukę, aby zdanie miało sens..

2 Popatrz na obrazki i uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.

/ 4Ex.9/119 Popatrz na obrazki, przeczytaj tekst .. Przeczytaj tekst ( strona 83) uzupełnij go słowami z ramki.. Są to opisy postaci z obrazka.9 Przeczytaj zdania i dopasuj do nich obrazki.. Uzupełnij luki, wybierając jedno z podanych słów.. To, które pola trzeba zaczernić, wskazują liczby obok diagramu.uzupelnij dialog wpisujac jedno slowo w kozda luke whats the matter.. Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. 6.They ate [some .Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. 2014-03-26 19:28:01 Uzupełnij zdania wpisując a an some any 2011-09-25 11:58:05 Uzupełnij zdania wpisując odpowiednie cyfry 2015-10-04 12:39:16Psychotest jest prosty i szybki, a może przynieść zaskakujące odpowiedzi na ważne problemy.. 1 Przeczytaj zdania.. Zapisz zdania do zeszytu.. 3 zdania opisujące obrazek.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. wymień okoliczności sprzyjające rozpoczęciu prac nad wielką encyklopedią francuską.Popatrz na obrazki i uzupełnij pytania wpisując jedno słowo w każdą lukę .. 5.Jak tłumaczyć «popatrz na obrazek i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę - look at the picture and complete the sentences, enter one word in each vulnerability» Tłumacz popatrz na obrazek i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukęPopatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki Zadanie 2 str.38 look 2 w ksiazce ucznia.przerysuj tabele do zeszytu i wpisz czasowniki z ramki we wlasciwa kolumne LAUGH,GO ,DIVE,PUT,SHOUT,WRITE,LOVE,COME, DO,BE,STOP,MAKE,BRING,VISIT.Tabela w…Jak tłumaczyć «popatrz na obrazki uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę - take a look at the pictures complete the sentences, enter one word in each vulnerability»2 Popatrz na obrazki i˝uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w˝każdą lukę..

Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.

Wysłuchaj nagrania, które znajdziesz na eDesku (CD2, ścieżka 51).. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. My mum and dad / pop stars 3.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. stay go work visit have ride study 1 Pupils __________ German in their first year …Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. 4 w podręczniku.. 11 zdań) proszę pilne!POPATRZ NA OBRAZKI .UZUPEŁNIJ ZDANIA ,WPISUJĄC JEDNO SŁOWO W KAŻDĄ LUKĘ.. Wpisz .Popatrz Na Obrazki I Uzupełnij Zdania Przyimkami Z Ramki Unit 1 Test A Animal Park Unit 1 Połącz Zdania Ze Zwierzętami .. Popatrz Na Obrazek I Uzupełnij Zdania Wpisując Jedno Słowo W Popatrz Na Obrazek I Uzupelnij Tekst Uzywajac Wyrazow Z Mrówka Nie Może żyć Sama2.. 1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki; Wystarczy spojrzeć na obrazek i odpowiedzieć sobie na proste pyta.Wpisz z ramki odpowiedni słowa ( załacznik ) ~~~~~ Mistrz painta xD ;3 ;v Zadanie 2 str.38 look 2 w ksiazce ucznia.przerysuj tabele do zeszytu i wpisz czasowniki z ramki we wlasciwa kolumne LAUGH,GO ,DIVE,PUT,SHOUT,WRITE,LOVE,COME, DO,BE,STOP,MAKE,BRING,VISIT.Tabela w…3 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę..

Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.

Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. • Przeczytaj polecenie.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Spróbuj!. 4 Dopasuj odpowiedzi a-e do pytań z ćwiczenia 3. a 3 25 Star Street, Kingston.. 4 Uzupełnij zdania.popatrz na obrazek i uzupelnij tekst slowami z ramki.. 11 zdań) proszę pilne!. DAM NAJJJ opisz krajobraz przedstawiajacy skalę zwaną Sokołową (min.. • Popatrz na wyrazy poprzedzające luki i następujące po nich.. W okienku przy każdej potrawie napisz numerek 1, jeśli zamówi to dziadek, zaś numerek 2, jeśli zamówi to babcia (usłyszysz, co każde z nich lubi albo nie lubi).Popatrz na obrazek w zad.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub .. Uzupełnij tekst.. Zaczernione pola utworzą rysunek.. I GO TO SCHOOL.. Question from @Juliagabrysi - Liceum/Technikum - Język angielskiPopatrz na obrazek i popraw zadania.. 2014-03-26 19:28:01 Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjsciowego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt