Akita inu opis rasy

Pobierz

Japońska wersja nazywa się Akita Inu - są to średnie i duże psy o gęstej, ale eleganckiej budowie ciała.. Akogareno.eu nie ma w .Rasa Akita Inu była wielokrotnie poddawana eksperymentom: psy krzyżowano następnie z Tosa-inu, następnie z mastifami, jeśli nie z owczarkami niemieckimi.. Niewątpliwie jest to bardzo interesujący pies japoński, obdarzony unikalnym wyglądem, ciekawym charakterem oraz nietypowymi umiejętnościami .NAZWA RASY:Akita inu OFICJALNA NAZWA:Akita KRAJ POCHODZENIA:Japonia OPIS RASY AKITA: Akity mają w Japonii bardzo długą historię, której korzenie siegająkilku tysięcy lat wstecz.. Ponieważ Akita Inu zawsze stara się dominować, przedstawiciel tej rasy będzie próbował to zrobić w relacjach z dziećmi.akita inu cena: 7: 6: akita inu opis rasy: 7: 7: akita inu oddam: 6: 8: akita inu zdjęcia: 5: 9: pies akita inu cena: 3: 10: wszystko o akita inu: 3: Wyświetlono 1 — 10 z 20 związanych słów kluczowych Je wszystkie Eksport Monitorowanie Słowa kluczowe: Widoczność w płatnych reklam.. Akity zajmują stałe miejsce w japońskiej mitologii.. Pierwotnie wykorzystywano je do polowań na niedźwiedzie, jelenie i dziki oraz do transportu ciężkich ładunków, a nawet do obrony obejścia.. 1 1 Opis rasy Akita Inu - Aki 02-12-2015, 05:41 PM przez Markus ·.. Wygląd i cechy szczególne rasy.. Pierwotnie wykorzystywano je do polowań na niedźwiedzie, jelenie i dziki oraz do transportu ciężkich ładunków, a nawet do obrony obejścia.Akita inu..

W japońskiej literaturze akita jest rasą starą i rodzimą, z posiadaniem której wiązały się określone wierzenia.

Przedstawiciel tej rasy nie jest raczej polecany dla dzieci, choć zwykle dobrze się z nimi dogaduje, jeśli zostanie prawidłowo wychowany.zasubskrybuj kanał, udostępnij poleć filmInstagram: @pasierbmarcin, Twitter: @Marcin_Pasierb,Projekt Ciekawość: .Akita Inu opis rasy.. Jego wysokość w kłębie waha się między 65 a 70 cm dla psów oraz 60 a 65 dla suk.. Zebraliśmy dane o 1,481,989 jednostek reklamowych .Wśród rasy Akita Inu są bardziej dominujące osoby niż wśród Siba Inu.. Są one wierne do końca swoim właścicielom, czego najlepszym przykładem jest opowieść o psie doktora Ueno.. obecne amerykańce widuję raczej jednolite, ew. plamiaste.. Ci ostatni są bardziej skłonni do ustępstw i kompromisów.. Jeśli chodzi o umaszczenie tej .Akita (Akita Inu) - opis, historia rasy, tresura, ceny.. Akita to symbol psiej wierności - na dobre i złe.. Waga tych psów to około 35 do 45 kg, suki ważą około 10 kilo mniej.. XX wieku.. @Agappe: dziękuję za odpowiedź.. Rozpoznawanych jest tylko kilka opcji kolorowania.. Głowa jej jest bardziej masywna, ma szerzej rozstawione i większe uszy.. Akita Inu - to najstarsza japońska rasa psów.. Zebraliśmy dane o 1,481,989 jednostek reklamowych.. Hachiko codziennie odprowadzał swojego pana na dworzec kolejowy i czekał na niego tam, gdzie właściciel zostawił go rano.Nazwa rasy Akita inu nazwa oficjalna Akita kraj pochodzenia Japonia Opis rasy akita inu Akity mają w Japonii bardzo długą hist..

Psy te cieszyły się wielkim poważaniem i stanowiły dużą wartość.Akita inu opis rasy akita inu opis rasy, akita inu opis rasy, akita inu opis rasy.

rodowуd, masc - czerwona samiec imie Togo.Wzruszająca historia pewnego psa i opis krótki tej rasy.. Pies Hachiko, znany w Japonii jako Chu-ken Hachiko (wierny pies Hachiko), należał do profesora Tokijskiego Uniwersytetu .Akita inu umaszczenie: płowo - czerwone, sezamowe, pręgowane, białe.. Jego nazwa wywodzi się od japońskiej prowincji Akita na wyspie Honsiu.. Związek z dziećmi.. aktualizacja: 28.04.2021. mnie skojarzył się z djp, jeszcze przed klasyfikacją.. Głowa z małymi uszami przypomina lisa.. Akita Inu należy do psów ras pierwotnych, a jego historia sięga tysięcy lat przed naszą erą.. Nie domaga się pieszczot, choć ceni kontakt z człowiekiem.. Archeolodzy odkryli gliniane figurki zwierząt, które zostały wyprodukowane w dwóch tys. Pne.. Pierwotnie wykorzystywano je do polowań na niedźwiedzie, jelenie i dziki oraz do transportu ciężkich ładunków, a nawet do obrony obejścia.. Podobno 2300 lat temu przybywającym do Japonii koreańskim najeźdźcom towarzyszyły psy jindo, używane wówczas do polowania na dziki, które później stopniowo zmieniały się i wreszcie przyjęły nazwę regionów, w których się zadomowiły.godnie z japońską historią rasy, Akita jest potomkiem myśliwskiego psa Matagi Inu..

Zebraliśmy dane o 1,481,989 jednostek reklamowych ...Być może słyszeliście już wzruszającą historię psa Hachiko, najsłynniejszego na świecie psa rasy akita inu.Wszystko zaczęło się w Tokio, w latach 20.

Akita Inu to bardzo ładny pies znany ze wzruszającej powieści japońskiej Hachiko, obecnie jego mniejszą wersję Shiba inu można znaleźć w internecie pod hasłem pieseł.. Ten uroczy pies wyglądem przypominający pluszowego misia, jednak nie jest dla każdego.. Akita inu to pies dość dużego wzrostu, dobrze wyważony i mocny.. Akita amerykańska jest psem nieco większym (66 - 71 cm wysokości w kłębie) i cięższej budowy.. Prawdziwa Akita nie przypomina żadnej z tych postaci wobec tego jaka jest Akita, pies który według .Uzyskali w ten sposób stabilny, czysty typ dużej rasy psa Akita Inu, w obecnie znanym kształcie.. Można przypuszczać, że rasa została stworzona przez skrzyżowanie psów z północnych obszarów kraju z dużych chińskich psów iść.Nazwa rasy Akita inu nazwa oficjalna Akita kraj pochodzenia Japonia Opis rasy akita inu Akity mają w Japonii bardzo długą hist..

Te myśliwskie szpice japońskie, które pojawiły się w Kraju Kwitnącej Wiśni wraz z imigrantami począwszy od 15.000 r. p.n.e. aż po 300 r. p.n.e., były pierwotnie wykorzystywane ...Opis rasy akita inu Akity mają w Japonii bardzo długą historię, której korzenie siegają kilku tysięcy lat wstecz.

Dopuszczalny jest zgryz cęgowy i nożycowy.Dziś Akita Inu jest uważana za dobrego towarzysza, lojalnego obrońcę właściciela i jego własności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt